Екскурсія до Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області

22 вересня за програмою навчального курсу «Охорона природи» (викладач - канд.біол.наук, доцент кафедри загальної біології та екології В.М. Торяник) та з нагоди відзначення Всесвітнього дня моніторингу якості води (World Water Monitoring Day, 18 вересня)  студенти 632 та 633 гр. природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка здійснили екскурсію до Регіонального офісу водних ресурсів (РОВР) у Сумській області.

Метою екскурсії було ознайомлення з діяльністю РОВР щодо реалізації державної політики у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів, впровадження європейських підходів моніторингу якості води, вирішення водно-екологічних проблем, визначених у суббасейні Середнього Дніпра в рамках підготовки плану управління річковим басейном Дніпра. Екскурсію провела зав. лабораторією моніторингу вод і ґрунтів О.Л. Ярошенко (випускниця ПГФ 2000 року).