Диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія»

20-21 квітня 2021 року відбулася підсумкова науково-практична он-лайн конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біологія», яка проходила на базі Харківського національного педагогічного університету імені  Г.С. Сковороди.

На конкурс було представлено 68 робіт, прийняло  участь 78 здобувачів вищої освіти з 39 вищих освітніх закладів України. До фінального етапу було відібрано 19 робіт, серед яких і науково-дослідна робота магістрантки природничо-географічного факультету за спеціальність 091 Біологія Романової Дарії, виконана під керівництвом доцента кафедри загальної біології та екології канд. біол. наук Юлії Іванівни Литвиненко. За результатами попереднього заочного оцінювання робіт та після проведення підсумкової науково-практичної конференції (захистів робіт) галузева конкурсна комісія визначила переможців конкурсу, серед яких Романова Дарія нагороджена Дипломом І ступеня.

Вітаємо нашу студентку та її наукового керівника з перемогою. Бажаємо подальших звершень, нових наукових відкриттів і досягнень!