Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін

21 квітня 2021 року відбулася підсумкова науково-практична відеоконференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін, яка проходила в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

На конкурс було подано 103 наукові роботи у різних секціяx. У секцію з методики навчання географії подано 16 робіт, з яких до фінального етапу було відібрано 5. Серед них і науково-дослідна робота магістрантки природничо-географічного факультету Борисової Вікторії (751 група) "Інтерактивні методи навчання в освітньому процесі з географії у 7 класі", виконана під керівництвом старшого викладача кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук Данильченко О.С. За результатами попереднього заочного оцінювання робіт та після проведення підсумкової науково-практичної конференції (захистів робіт) галузева конкурсна комісія визначила переможців конкурсу, серед яких і Борисова Вікторія, яка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо нашу студентку та її наукового керівника. Бажаємо подальших перемог і нових досягнень!