Регіональна студентська наукова конференція ІІ Хімічні читання

23 квітня 2021 року на кафедрі хімії та методики навчання хімії СумДПУ імені А.С.Макаренка у рамках Днів студентської науки на природничо-географічному факультеті проходила Регіональна студентська наукова конференція ІІ ХІМІЧНІ ЧИТАННЯ (до 165-річчя від дня народження Сванте Арреніуса). Із вітальним словом звернулись до учасників конференції Бруньова І.О. – завідувач сектору фізико-хімічних досліджень відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Сумського НДЕКЦ МВС України; Марченко Т.М. – вчитель хімії та інформатики Вирівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; Лисенко О.В. – аспірант відділу електрохімії та технології неорганічних матеріалів Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І.Вернадського НАН України. Це випускники ПГФ, які розповіли про свої здобутки у науково-дослідній і педагогічній галузях.
У конференції взяли участь студенти 621, 641 і 651 груп із доповідями про результати наукових досліджень проблем забруднення довкілля, сучасних способів синтезу органічних сполук, актуальних питань методики навчання хімії і, звичайно, про життя та наукову діяльність С.Арреніуса.