Відкрита лекція для студентів та викладачів Донбаського державного педагогічного університету

У рамках академічної мобільності та проведення Днів науки на природничо-географічному факультеті, 26 квітня 2021 року к.пед.н., доцент кафедри загальної біології та екології Міронець Людмила Петрівна прочитала лекцію для студентів та викладачів Донбаського державного педагогічного університету на тему: «Методика використання інформаційних пристроїв у процесі вивчення дисциплін природничого циклу».

На лекції були присутні: здобувачі освіти по спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), завідувач кафедрою – д.б.н., професор Дичко Владислав Вікторович та доценти кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології Донбаського державного педагогічного університету.

Після лекції відбулося її обговорення та налагодження подальшої співпраці між закладами вищої освіти.