Конференція-конкурс «Молодь. Наука. Природа»

22 квітня 2021 року у рамках Днів студентської науки на природничо-географічному факультеті було проведено Конференцію-конкурс «Молодь. Наука. Природа».

Серед її учасників були представники п’яти областей України: Сумської, Полтавської, Харківської, Київської та Тернопільської. Це учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учні-члени Малої академії наук України, студенти перед вищої освіти, що цікавляться науковими проблемами біології, екології, географії, хімії, валеології та психології.

Програмою Конференції-конкурсу були передбачені два заходи: Конкурс доповідей за результатами виконання науково-дослідницьких робі та Відкритий природничий турнір з біології, географії та хімії.

На Конкурсі було представлено 34 доповіді за шістьма секціями: з біології, екології, хімії, географії, валеології та психології. Журі відмітили високий науковий рівень представлених на Конкурс робіт, широку ерудицію та знання доповідачів, а також професійну компетентність їх наукових керівників. За результатами проведення відеоконференції, що передбачала усну доповідь та захист робіт, було визначено переможців і призерів та відзначено їх дипломами І, ІІ і ІІІ ступеня.

У Відкритому природничому турнірі, метою якого було підвищення інтересу учнівської молоді до поглибленого вивчення біології, хімії, географії та розвиток креативного мислення, змагалися 52 учасники. Турнір проводився у режимі онлайн за блоками: «Біологія», «Географія» та «Хімія». У кожному блоці потрібно було виконати завдання, які представлялися у формі тестів та відео сюжетів і демонстрували об’єкт, експеримент чи явище на природничу тематику. У результаті виконання всіх завдань було визначено переможця, яким стала учениця закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради Борисенко Катерина. П’ять учасників отримали диплом ІІ ступеня, шість учасників ­– диплом ІІІ ступеня. П'ятнадцять учасників за кількістю набраних балів стали лауреатами Турніру.

Вітаємо переможців та лауреатів! Дякуємо організаторам конкурсу та членам журі, всім його учасникам та запрошуємо через рік ще раз долучитися до участі у Конференції-конкурсі!