Захист курсових робіт на кафедрі загальної та регіональної географії

На кафедрі загальної та регіональної географії розпочалися захисти курсових робіт.

30 квітня 2021 р. відбулося розширене засідання студентської наукової проблемної групи з фізичної географії, картографії та туризму (наук. керівник - доц. А.О. Корнус), де було заслухано доповіді студентів за результатами досліджень, що виконувалися протягом навчального року. Особливе зацікавлення викликали доповіді студенток 731 групи (Логвин Г.О., Кисельової А.С., Цветлинської Д.О.), підготовлені за підсумками виконання курсових робіт. За результатами виступів і обговорень, які зараховані як захист курсових робіт, кращі дослідження рекомендовані до участі у наукових конференціях «Актуальні проблеми дослідження довкілля» і «Сумські географічні читання».

28 квітня 2021 р. відбулося чергове засідання проблемної групи «Геоекологічні та гідрологічні дослідження», під час якого заслухано доповідь студентки 731 групи Коваль Ю.А. на тему «Різні підходи до фізико-географічного районування Євразії» (наук. керівник - ст. викл. О.С. Данильченко). Коваль Ю.А. змістовно підійшла до дослідження: опрацювала теоретичні засади фізико-географічного районування, розглянула різні підходи до фізико-географічного районування Євразії та запропонувала своє бачення цього питання. Представлені результати дослідження, виконані у межах курсової роботи та зараховані як її захист.