Студенти-географи успішно поєднують навчання з дослідженнями

Згідно програми Днів студентської науки на природничо-географічному факультеті 29 квітня 2021 року відбувся онлайн-семінар «Підсумки науково-дослідної роботи студентів ПГФ у 2020-2021 н.р.».

Із звітною доповіддю виступила заступник декана природничо-географічного факультету з наукової роботи кандидат біологічних наук доцент Литвиненко Юлія Іванівна. Серед найбільших досягнень вона відзначила перемоги наших здобувачів вищої освіти на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Їм була надана можливість представити результати своїх досліджень. Від кафедри загальної та регіональної географії виступили:

Ткаченко Я. Г. (751 група) «Географія захворюваності населення Сумської області на хвороби органів травлення» (диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з географії 16.04.2021 р.).

Борисова В. В. (751 група) «Інтерактивні методи навчання в освітньому процесі з географії у 7 класі» (диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін 21.04.2021 р.).

Бажаємо доповідачам подальших наукових звершень і наступних перемог!