Підбито підсумки Днів студентської науки

Протягом 20–29 квітня на природничо-географічному факультеті було проведено цілу низку наукових заходів у рамках Днів студентської науки: конференцій і конкурсів університетського, регіонального та всеукраїнського рівня, онлайн-семінарів з науковцями України та Великої Британії.

29 квітня 2021 року в онлайн режимі було проведено конференцію «Підсумки науково-дослідної роботи студентів ПГФ у 2020–2021 н.р.», яка стала заключним заходом Днів студентської науки на факультеті.

На цій конференції з вітальними словами виступили декан природничо-географічного факультету, к.пед.н., доцент Міронець Людмила Петрівна та заступник декана факультету з наукової роботи к.б.н., доцент Литвиненко Юлія Іванівна. Ю.І. Литвиненко також виступила із звітною доповіддю, під час якої відзначила наукові досягнення та здобутки студентів факультету у 2020–2021 навчальному році, за найвагоміші з яких окремі студенти були відзначені подяками, грамотами та цінними подарунками. Серед найбільших досягнень було відзначено перемоги наших здобувачів вищої освіти на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, зокрема Ткаченко Я. Г. та Борисової В. В. – спеціальність 014 Середня освіта (Географія), а також Романової Д. А. – спеціальність 091 Біологія. Їм була надана можливість представити результати своїх досліджень.