Засідання студентської наукової проблемної групи з фізичної географії, картографії та туризму

14 травня відбулося заключне у 2020/2021 навчальному році засідання студентської наукової проблемної групи з фізичної географії, картографії та туризму (наук. керівник - А.О. Корнус). На засіданні, у якому взяли участь інші викладачі кафедри, було заслухано доповіді студентів за результатами досліджень, що виконувалися протягом навчального року.

Шако І.В. (731 група) «Фізико-географічна характеристика Камчатки»,

Шершак М.О. (722 група) «Тематичне картографування деяких процесів у географічній оболонці, на прикладі медико-географічних карт»,

Красовська Г.О. (722 група) «Карстово-суфозійний морфогенез та його прояв у Сумській області»,

Головань А.О. (722 група) «Роль космічних методів у геоекологічному моніторингу Землі»,

Вигоняйло М.Р. (722 група) «Гіпотези походження Землі та Сонячної системи та їх порівняльний аналіз»,

Стригунов І.А. (722 група) «Кругообіг води в географічній оболонці»,

Шевченко О.Ю. (722 група) «Тропічні циклони, їх особливості та умови утворення».

Названі доповіді підготовлені за підсумками виконання курсових робіт. За результатами виступів і обговорень, які зараховані як захист курсових робіт, кращі та найбільш цікаві дослідження рекомендовані до участі у наукових конференціях «Актуальні проблеми дослідження довкілля» і «Сумські наукові географічні читання».