19 травня 2021 року в рамках моніторингу реалізації освітньо-професійної програми 106 Географія другого (магістерського) рівня вищої освіти зав. кафедри загальної та регіональної географії О.Г. Корнус провела зустріч з головою Експертної ради працедавців (стейкхолдерів), начальником Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександром Миколайовичем Пономарьовим.
В робочій зустрічі взяли участь декан природничо-географічного факультету Л.П. Міронець та гарант ОПП 014 Середня освіта (Географія) другого рівня вищої освіти А.О. Корнус.
![]() |
![]() |
На зустрічі обговорювалися питання організації виробничої практики, можливості працевлаштування випускників та реалізація спільних науково-дослідницьких проєктів в рамках поєднання освітньої і наукової складових навчального процесу.