Гостьова лекція на тему «Забезпечення оптимальних умов культивування деяких видів базидієвих грибів для підвищення приросту біомаси та покращення їх фізіологічної активності»

20 травня 2021 року у рамках співпраці з Інститутом харчової біотехнології та геноміки НАНУ за програмою навчальної дисципліни «Біотехнологія та генна інженерія» (викладач – канд. біол. наук, доцент кафедри загальної біології та екології СумДПУ імені А.С. Макаренка) для студентів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія) та 091 Біологія кандидатом біологічних наук, старшим науковим співробітником Тетяною Анатоліївною Круподьоровою проведена гостьова лекція на тему «Забезпечення оптимальних умов культивування деяких видів базидієвих грибів для підвищення приросту біомаси та покращення їх фізіологічної активності».

В ході лекції студенти ознайомилися з актуальними проблемами створення лікарських та лікувально-профілактичних препаратів (зокрема, з антибіотичною, антимікотичною, онкостатичною, онкопротекторною, антивірусною активністю) з використанням культуральної рідини міцелію макроміцетів, а, також, з науково-практичним доробком лабораторії екстракції рослинної сировини та біоконверсії ІХБГ НАНУ з даної проблематики.

Доцент В.М. Торяник, студенти 642, 643, 644 гр., адміністрація природничо-географічного факультету висловлює щиру подяку Т.А. Круподьоровій та керівництву ІХБГ НАНУ за співпрацю на ниві освіти і науки!

Круподьорова Т. А. – випускниця природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка 2002 року.

Наші випускники – наша гордість!