Подяки від Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації

За якісну організацію роботи журі під час ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2020-2021 навчальному на вченій раді природничо-географічного факультету подяки від Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації були вручені:

- біології – к.пед.н., доценту кафедри загальної біології та екології Людмилі Петрівні Міронець;

- географії – к.геог.н., доценту кафедри загальної та регіональної географії Сергію Івановичу Сюткіну;

- з хімії – к.пед.н., доценту кафедри хімії та методики навчання хімії Олені Михайлівні Бабенко.

Щиро вітаємо нагороджених та бажаємо подальшої плідної роботи на освітянській ниві!