Вітаємо студентку та викладачів ПГФ!

На Вченій раді університету грамотою за активну наукову діяльність, досягнуті високі результати в науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки було нагороджено студентку спеціальності 091 Біологія, ІІ (магістерського) рівня вищої освіти Дарію Романову.

Також грамотами за багаторічні високі показники з виконання завдань наукової та науково-технічної діяльності, організації впровадження науково-дослідних робіт, вагомий особистий внесок у підготовку фахівців, організацію та проведення наукової роботи серед студентської молоді та з нагоди Дня науки були нагороджені:

- Віталій Ілліч Шейко, д.б.н., професор кафедри біології людини та тварин;

- Ярослав Миколайович Данько, к.б.н., доцент кафедри загальної біології та екології;

- Олена Сергіївна Данильченко, к.геог.н., ст.. викладач кафедри загальної та регіональної географії.