Комплексно-географічна (дальня) практика 2021 року

Названа практика займає важливе місце у навчальних планах підготовки бакалаврів спеціальностей 014.07 Середня освіта (географія) та 106 Географія.

На цій польовій практиці студенти закріплюють знання, вміння і навички, отримані на лекційних та лабораторних заняттях з усіх географічних дисциплін, оволодівають новими методами пізнання природних та соціально-економічних процесів, ознайомлюються з проблемами раціонального природокористування в регіональному розрізі.

Цього навчального року студентами-географами за 12 експедиційних днів (24 травня – 4 червня) була подолана сумарна відстань у 2580 км за маршрутом «СУМИ – КИЇВ – ЖИТОМИР – ДЕНИШІ – ОЛЕСЬКО – ЛЬВІВ – СТРИЙ – МОРШИН – БУБНИЩЕ – ГОШІВ – ДОЛИНА – СОЙМИ – МІЖГІРʼЯ – СИНЕВИРСЬКА ПОЛЯНА – ХУСТ – ВЕЛЯТИНО – СОЛОТВИНО – ДІЛОВЕ – РАХІВ – ВОРОХТА – ЯРЕМЧЕ – НИРКІВ – БОРЩІВ – КРИВЧЕ – КАМʼЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ – МЕДЖИБІЖ – ШАМРАЇВКА – ТРУШКИ – БІЛА ЦЕРКВА – КИЇВ – СУМИ».

Рух по маршруту здійснювався з дотриманням карантинних обмежень.

Дуже цікавими і корисними були зустрічі з грандами географічної науки у ЛНУ імені І.Франка (зокрема відбувся обмін досвідом організації регіональних географічних досліджень), а також з представниками студентського самоврядування.

Екстремальними умовами запам’яталося сходження на Говерлу. Сподіваємося, що наші здобувачі не зупиняться на досягнутому та підкорять ще не одну вершину!