Виробнича практика студентів спеціальності 106 Географія

З 12 квітня по 30 травня 2021 р. студенти 4 курсу спеціальності 106 Географія природничо-географічного факультету проходили виробничу практику у Сумському обласному центрі з гідрометеорології.

Діяльність студентів у період практики була аналогом майбутньої професіональної діяльності. За час практики здобувачі освіти закріпили свої теоретичні знання з метеорології та гідрології. Студенти набули навичок роботи з різноманітними метеорологічними приладами та організацією гідрометеорологічних спостережень узагалі; оволоділи сучасними методами прогнозування стану погоди та закріпили уміння проводити спостереження за погодними умовами. Керівником практики був директор Сумського обласного центру з гідрометеорології – О.М. Пономарьов.