На ПГФ тривають навчальні географічні практики

7-11 червня у студентів 712 групи триває навчальна практика з топографії (кер. А.О. Корнус). У ході її проведення студенти оволоділи методикою проведення різних топографічних зйомок місцевості (теодолітної, нівелювання, мензульної зйомки); ознайомилися з будовою топогеодезичних приладів, отримали практичні навички укладання топографічних карт і планів.

У той же час студенти 711 групи проходили навчальну практику з метеорології (кер. О.С. Данильченко), під час якої робили мікрокліматичні спостереження, проводили наукові дослідження, використовуючи власноруч отримані результати метеорологічних спостережень. А 9 червня обидві групи відвідали метеорологічну станцію «Суми», де отримали практичні навички стаціонарних спостережень за погодою, укладання синоптичних карт, створення баз метеорологічних даних, що використовуються при створенні гідродинамічних моделей атмосфери.