Участь викладачки ПГФ у онлайн-семінарі з теми «Організація освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти: вимоги сьогодення»

У жовтні 2021 року навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Сумській області організував і провів онлайн-семінар у рамках засідання школи молодого викладача загальноосвітньої підготовки з теми «Організація освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти: вимоги сьогодення».

У рамках роботи семінару, к.пед. н., доцент, декан природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Людмила Петрівна Міронець, висвітлила питання «Освіта протягом життя як одна із складових підготовки викладача до роботи в сучасних умовах». Людмила Петрівна акцентувала увагу слухачів на необхідності безперервної освіти та поділилася результатами участі у програмі академічної мобільності Erasmus + Teaching Staff Mobiliti (STA) у Тренчинському університеті Олександра Дубчека у Тренчині (Словаччина).

Сертифікат учасниці