ЕКСПЕРИМЕНТАРІУМ 'осінь 2021. День 4

29 жовтня 2021р. кафедра біології людини, хімії та методики навчання хімії радо зустрічала учасників онлайн майстер-класу, що проходив у рамках «Хімічного експериментаріуму».

На наших зустрічах ми доводимо, що хімія – набагато цікавіша, ніж можна подумати. Хімічні сполуки, хімічні процеси та перетворення постійно навколо нас. Хімія є у всьому, що нас оточує! А для того, щоб це зрозуміти, не обов’язково мати якісь дороговартісні речовини.
Як довела к.х.н. Харченко Ю.В., створити диво можна із чогось доволі простого і знайомого, що знайдеться у кожному домі. Учасники Експериментаріуму дізналися, як провести цікаві та ефектні досліди, та розібрали їх із точки зору перебігу хімічних реакцій, а бажаючі також мали можливість провести їх разом із викладачем під час зустрічі. Море посмішок і позитивних емоцій стало гарним завершенням осіннього «Хімічного експериментаріуму».
Також були анонсовані нові заходи, конкурси та квести для всіх, хто зацікавлений вивченням хімії разом із викладачами Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.