Умови проживання студентів, які навчаються за програмою Erasmus+

Студенти природничо-географічного факультету ОП 091 Біологія – Вірченко Анастасія та Ждамірова Богдана, які зараз навчаються за програмою Erasmus+ у Тренчинському університеті Олександра Дубчека у Тренчині (Словаччина), поділилися враженнями від умов проживання у гуртожитку університету.

Гуртожиток знаходиться в тихому передмісті Тренчина, біля будівлі факультету спеціальних технологій. До центру міста студенти добираються на громадському транспорті.

Обладнання гуртожитку: двомісні номери з підключенням до Інтернету, спільні душові кімнати, кімната для прання з автоматичною пральною машиною, кухня, тренажерний зал та відкриті спортивні майданчики.

Поряд із гуртожитком є студентський парк з можливістю відпочинку: лавками, сценою та вуличним каміном.