Підвищення кваліфікації вчителів біології на ПГФ СумДПУ імені А.С. Макаренка в режимі онлайн

25-29 жовтня 2021 року на базі кафедри біології та методики навчання біології за індивідуальною програмою пройшла стажування обсягом 30 год. (1 кредит) Кубрак Надія Володимирівна – вчителька біології Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Сумської міської ради.

Керівник стажування – канд. біол. наук, доцент Торяник Валентина Миколаївна.

Через карантині обмеження стажування відбулося у дистанційному режимі. Головними результатами стажування стало підвищення професійної компетентності вчительки щодо сучасних уявлень про молекулярні механізми збереження та реалізації генетичної інформації, методики розв’язання задач різного рівня складності з молекулярної біології та молекулярної біотехнології за навчальними програмами шкільного курсу біології 9-11 класів, зокрема, й під час роботи з обдарованими учнями та учнями з особливими освітніми потребами. За результатами стажування здійснена науково-методична публікація «Реалізація міжпредметних зв’язків у шкільному курсі біології 9-го класу при розв’язанні задач з молекулярної біології» для участі у ІV Міжнародній науково-методичній конференції «Розвиток інтелектуальних умінь і творчих здібностей учнів та студентів у процесі навчання дисциплін природничо-математичного циклу – ІТМ*плюс-2021».

По закінченню стажування Н. В. Кубрак видане свідоцтво встановленого зразка.

Запис на курси підвищення кваліфікації з біології, екології, природознавства, основ здоров’я, хімії, географії за індивідуальною програмою в очному, он-лайн, змішаному режимах на кафедрах природничо-географічного факультету триває упродовж року!

З питань організації стажування з біології звертайтеся до Міронець Людмили Петрівни (066 468 7712), з хімії – до Бабенко Олени Михайлівни (066 347 9650), з географії – до Сюткіна Сергія Івановича (098 213 3722).