Зустріч студентів-географів з представником відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпречення наукової бібліотеки СумДПУ імені А.С.Макаренка

4 листопада на платформі Zoom в рамках вивчення дисципліни «Основи наукових досліджень в географії» ст. викладачем кафедри загальної та регіональної географії Король О.М. була організована зустріч студентів 722 і 711 стн групи з завідувачем відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпречення наукової бібліотеки СумДПУ імені А.С.Макаренка Борисенко Олександрою Іванівною, яка зробила грунтовну доповідь щодо використання в університеті програмного забезпечення StrickPlagiarism.com від компанії Plagiat.pi.

Метою проведення зустрічі стало ознайомлення студентів із правилами і політикою використання спеціалізованого програмного забезпечення для виявлення плагіату та пояснення його фукнціональних можливостей.

Наприкінці зустрічі студенти активно ставили запитання, жваво обговорювали майбутнє написання курсових проєктів, акцентуючи увагу на перевірці автентичності тесту кваліфікаційної роботи та висловили слова вдячності за роз’яснення усіх тонкощів перевірки.

Дякуємо керівництву бібліотеки та особисто Олександрі Івановні за цікаву і корисну зустріч!