Перезарахування результатів навчання, отриманих у інформальній освіті

4 листопада 2021 року відбулося засідання фахової комісії з перезарахування результатів навчання, отриманих у неформальній та/або інформальній освіті зі спеціальності 014 Середня освіта (Географія) першого рівня вищої освіти.

До складу комісії увійшли Корнус О.Г. – канд. геогр. наук, доц., зав. кафедри загальної та регіональної географії, Король О.М. – канд. пед. наук, ст. викладач дисципліни «Геоекологія», гарант освітньої програми 014 Середня освіта (Географія) першого рівня вищої освіти, Міронець Л.П. – канд. пед. наук, доц., декан природничо-географічного факультету. До фахової комісії звернулася здобувачка вищої освіти Логвін Г.О. (741 група) щодо зарахування результатів навчання, здобутих нею у інформальній освіті, а саме участь у Всеукраїнській науковій конференції «Шості Сумські наукові географічні читання», як  результатів навчання з дисциплін «Методика навчання географії» та«Геоекологія».

Комісія розглянула представлені документи: заяву Г.О. Логвин, сертифікати учасника конференції та ксерокопії матеріалів конференції на тему «Використання інтерактивних дошок під час дистанційного навчання на уроках географії» та «Становлення геоекології як науки», а також робочі програми дисциплін «Методика навчання географії» та «Геоекологія». За результатами обговорення було прийнято рішення щодо перезарахування результатів навчання, отриманих Г.О. Логвин у інформальній освіті, як програмних результатів навчання за дисциплінами «Методика навчання географії» та «Геоекологія».