На природничо-географічному факультеті тривають курси підвищення кваліфікації вчителів

Відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників у СумДПУ імені А.С. Макаренка, на природничо-географічному факультеті курси підвищення кваліфікації проходять вчителі з м. Суми, Сумської області та України.

У жовтні – листопаді 2021 року на факультеті (керівник курсів – к.пед.н., декан природничо-географічного факультету Людмила Петрівна Міронець) курси за індивідуальними програмами у обсязі 30 год. (1 кредит) пройшли:

1. Калабай Ірина Олександрівна – вчитель біології та екології ОЗ Очертинського ЗЗСО І- ІІІ ступенів Донецької області.
  2. Ніколаєва Олександра Миколаївна – вчитель біології та екології Старогнатівської ЗОШ І - ІІІ ступенів Волновахського району Донецької області.
  3. Позднякова Олена Адамівна – вчитель біології та природознавства Самійлівського закладу повної загальної середньої освіти Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області.
  4. Шафорост Тетяна Павлівна – вчитель біології та природознавства Великочернеччинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сумської міської ради

Під час роботи Людмила Петрівна ознайомила курсантів із модельними навчальними програми для 5 – 9 класів для Нової української школи, обговорили методичні аспекти використання наочності у процесі навчання біології, природознавства, екології та методику роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Особливий інтерес у курсантів викликало питання використання сучасних мобільних за стосунків у процесі навчання біології у ЗЗСО. Людмила Петрівна наочно продемонструвала можливості рідних за стосунків та надала методичні рекомендації стосовно їх впровадження.

По закінченню курсів усі вчителі отримають свідоцтво встановленого зразка.

Запис на курси підвищення кваліфікації з біології, екології, природознавства, основ здоров’я, хімії, географії за індивідуальною програмою в очному, он-лайн, змішаному режимах на кафедрах природничо-географічного факультету триває упродовж року!

З питань організації курсів з біології, екології, природознавства звертайтеся до Міронець Людмили Петрівни (066 468 7712), з хімії – до Бабенко Олени Михайлівни (066 347 9650), з географії – до Сюткіна Сергія Івановича (098 213 3722), з основ здоров’я – до Колесник Юлії Іванівни (095 79 82362).