Ентомологічна експедиція до природного заповідника «Михайлівська цілина»

05-06 листопада у рамках діяльності науково-дослідної лабораторії моніторингу популяцій тварин та рослин Сумської області доцентом кафедри біології та методики навчання біології, кандидатом біологічних наук, Олександром Говоруном було організовано експедиційний виїзд до польового офісу природного заповідника «Михайлівська цілина», що знаходиться у с. Великі Луки Лебединської міської громади Сумського району Сумської області.

Метою досліджень було вивчення видового складу комах заповідника в осінній період. Використовуючи стандартну ентомологічну методику вдалося зібрали ентомологічний матеріал, серед якого були відмічені представники родин Noctuidae, Geometridae, Pyralidae, Erеbidae та Pterophoridae. Дані дослідження проводилися за колективною науково-дослідною темою кафедри біології та методики навчання біології №0121U109340 «Моніторинг стану популяцій тварин об’єктів ПЗФ Сумської області».