Рецензування дисертації на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук

17 листопада 2021 року професор кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії СумДПУ імені А.С.Макаренка Шейко В.І. був запрошений на розширене засідання кафедри клітинної біології та методики викладання біологічних дисциплін Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького як рецензент докторської дисертації кандидата біологічних наук, доцента Соколенко Вадима Леонідовича.

Тема дисертиції «Роль імунонейроендокринного комплексу  у формуванні адаптивної відповіді на комбінований вплив чинників  стресової природи», підготовленої на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук зі спеціальності 03.00.09 «Імунологія».
На засіданні кафедри були запрошені доктори біологічних наук з Донецького національного медичного університету (к.м.н., д.б.н., професор Ракша-Слюсарева О. А.), Київського національного університету імені Тараса Шевченка (д.б.н., професор завідувач кафедри загальної та медичної генетики Демидов С. В., д.б.н., професор завідувач кафедри мікробіології та імунології Сківка Л. М.), Чорноморського національного університету імені Петра Могили (д.б.н., професор завідувач кафедри екології Григорівя Л. І.), Інституту клінічної радіології Національного наукового центру радіаційної медицини НАН України (завідувач лабораторії імуногенетики відділу гематології та трансплантології д.б.н., професор Мінченко Ж.М.), Волинського національного університету імені Лесі Українки (д.б.н., професор Козачук Н. О.).