Стажування за індивідуальною програмою

Викладач географії Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва Сахнов Роман Володимирович з 23 по 30 листопада пройшов на кафедрі загальної та регіональної географії стажування (30 год., 1 кредит) за індивідуальною програмою. Незважаючи на онлайн-формат працювали дуже продуктивно і креативно.

Відбувся успішний захист індивідуального проєкту, внаслідок якого «інформаційний банк» кафедри поповнився черговою серією комплексних географічних презентацій країн світу. Передбачається їх використання студентами під час вивчення регіональної економічної і соціальної географії, а також політичної географії з основами геополітики. Виконання здобувачем поставлених завдань і досягнення мети стажування підтверджується відповідним Свідоцтвом.