Золота медаль на міжнародній виставці-конкурсу International Warsaw Invention Show (IWIS) (Варшава, Польща)

Щиро вітаємо кандидата біологічних наук, доцента кафедри загальної біології та екології Торяник Валентину Миколаївну та її ученицю –  слухачку Сумського територіального відділення МАН, ученицю 11 класу КЗ СОР «Сумська обласна гімназія – інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Темченко Єлізавєту з перемогою у одній із найбільших у Європі міжнародних подій - виставці-конкурсу International Warsaw Invention Show (IWIS).

Цей конкурс юних винахідників та інноваторів відбувся 19-21 жовтня 2020 року у м. Варшава (Польща) на базі Варшавського політехнічного інституту.

У IWIS взяли участь представники багатьох країн Азії, Африки, Америки та Європи, таких як: Україна, Саудівська Аравія, Хорватія, Єгипет, Іран, Канада, Малайзія, Корея та Великобританія.

Винахідники, які вирішили взяти участь у виставці, представляли свої досягнення у 12 категоріях,  таких як: екологія та охорона навколишнього середовища, машинобудування, будівництво, електроніка, текстильна, хімічна промисловість та інноваційні медичні рішення.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових успіхів!