Викладачі кафедри хімії та методики навчання хімії серед учасників проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

У жовтні розпочалися онлайн-навчання з медіаграмотності для викладачів ЗВО та ІППО України в рамках проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Участь у проєкті взяли і викладачі кафедри хімії та методики навчання хімії Харченко Ю.В. і Бабенко О.М. Мета проєкту: сприяти підвищенню рівня підготовки та зміцненню потенціалу вчителів і викладачів для розвитку ефективної та сталої моделі інтеграції навичок критичного сприйняття інформації в навчальний процес закладів освіти України.