Новорічна благодійна акція

Традиційно кожного року Природничо-географічний факультет організовує різноманітні акції та аукціони в допомогу дітям (Спеціалізованих дитячих будинків, дітям-пацієнтам Онкогематології).

Не зважаючи на карантинні обмеження, в цьому році ми також вирішити долучитись до добрих справ, та допомогти діточкам відчути святковий настрій, отримати подарунки та перейнятись радістю свята.

До Дня Святого Миколая та тижня 91-річчя Природничо-географічного факультету розпочинаємо "Новорічну благодійну акцію на природничо-географічному".

Новорічна благодійна акція відбудеться за різними напрямками:

- Новорічний аукціон;

- Благодійні кошти малятам;

- Іграшки та подарунки дітям.

Ми сподіваємося, що кожен з нас обере для себе той спосіб, яким можна допомогти дітям та принести їм радість свята!

З умовами кожного заходу окремо можна ознайомитися на офіційному сайті ПГФ (....), сторінках ПГФ у соціальних мережах (...). З будь-яких питань щодо новорічної акції звертайтесь до заступника декана ПГФ із виховної роботи Юлії Вакал.

Бажаємо усім гарного настрою та приємних свят!