Договір про співпрацю з Центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

8 грудня 2021 р. в рамках роботи ресурсного центру розвитку природничої освіти було укладено договір про співпрацю з Центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради.

Договором передбачена різноманітна співпраця між природничо-географічним факультетом і ЦЕНТУМом на взаємовигідних умовах. Конкретні умови співпраці було визначені на зустрічі представників сторін: декана природничо-географічного факультету Л.П. Міронець та завідувача методичним відділу Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради В.В. Вертеля. У обговорені взяв участь заступник декана природничо-географічного факультету з наукової роботи А.О. Корнус.