Семінар-практикум з обдарованими учнями

22 жовтня 2020 року за співпраці Відділу освіти Тростянецької міської ради, Гетьманського національного природного парку та Природничо-географічого факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відбувся науковий семінар-практикум на тему «Методичні рекомендації щодо підготовки учнів до олімпіади з біології».

Завідувач кафедрою біології людини і тварин у Олександр Володимирович Говорун провів практичне заняття з вчителями та учнями, під час якого учасники семінару мали змогу набути практичних навичок користування світловим мікроскопом та препарування безхребетних тварин. Даний захід допоможе вчителям у проведенні лабораторних і практичних робіт та у підготовці учнів до участі у ІІІ і ІV етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.