Семінар – практикум на розширеному засіданні науково-методичної комісії природничо-географічного факультету

28 жовтня 2020 року на розширеному засіданні науково-методичної комісії природничо-географічного факультету відбувся семінар – практикум на тему: «Методичні засади організації дистанційного навчання на факультеті».

На семінарі, який відбувся за допомогою платформи Zoom, були розглянуті такі питання: 1. Обговорення методичних рекомендацій щодо створення дистанційного курсу навчальної дисципліни (практичні поради з прикладами). 2. Методичні можливості платформ та сервісів дистанційного навчання. Доповідачами були: к.пед.н., доцент кафедри хімії та методики навчання хімії Бабенко Олена Михайлівна, к.геог.н, доцент кафедри загальної та регіональної географії Корнус Анатолій Олександрович.

Викладачів та співробітників факультету було ознайомлено із методичними вимогами до структури дистанційного курсу дисципліни як основного компоненту електронного освітнього середовища Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Також, були обговорені можливості «WhiteBoard» із хмарної платформи для відео конференцій та вебінарів – Zoom та особливості організації дистанційного навчання за допомогою сервісу - Google Meet.