Онлайн лекція доктора геологічних наук Шумлянського Л.В. «Відкриваємо таємниці ранньої еволюції Землі»

23 грудня 2021 р. в рамках вивчення навчальної дисципліни «Геологія» студенти 711 та 712 груп спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія, разом з викладачами О.С. Данильченко та А.О. Корнусом долучилися до онлайн лекції «Відкриваємо таємниці ранньої еволюції Землі», яку прочитав доктор геологічних наук, провідний науковий співробітник Школи наук про Землю та планети Університету Кьортіна (м. Перт, Австралія) та Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененко НАН України Шумлянський Л.В.

У ході лекції здобувачі дізналися про розвиток Землі як планети у перший мільярд років її існування, чим саме Земля відрізняється від інших планет земної групи, яким чином науковці розшифровують ранні події в історії нашої планети, які методи при цьому використовують, де можна побачити найдавніші гірські породи на території України, чому дослідження ранньої історії Землі є важливим і як воно може допомогти в освоєнні інших планет.