Гостьова лекція доцента Житомирського державного університету імені Івана Франка

24 грудня 2021 р. для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) відбулася гостьова онлайн лекція «Лабораторні досліди інтегрованого курсу «Природничі науки» на тему: «Мед – природна суміш»», яку прочитала доцент кафедри хімії Житомирського державного університету імені Івана Франка Анічкіна Олена Василівна.

Лектором була сфокусована основна увага на питаннях якості освіти в природничій галузі і проблемах впровадження експериментального інтегрованого курсу «Природничі науки» в 10-11 класах закладів загальної середньої освіти. Доц. Анічкіна О.В. запропонувала сучасні підходи до проведення лабораторних дослідів і практичних робіт у рамках  інтегрованого курсу. А для ілюстрації сказаного презентувала способи організації та проведення лабораторних дослідів на тему «Мед – природна суміш».

До онлайн-лекції доєднались викладачі кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії, кафедри біології та методики навчання біології а також здобувачі першого і другого рівнів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) і 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Слухачі відзначили актуальність теми відкритої гостьової лекції, педагогічну майстерність і глибоку обізнаність лектора у проблемах формування компетентності здобувачів загальної середньої освіти у галузі природничих наук.