День відкритих дверей кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії

28 грудня 2021 року відбувся третій у поточному навчальному році День відкритих дверей на природничо-географічному факультеті (ПГФ), що проводяться у онлайн-форматі.

Колектив кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії організував зустріч із учнями закладів загальної середньої освіти, їх батьками та вчителями. У заході взяли участь майже 40 учасників, які активно цікавилися деталями майбутньої вступної кампанії на спеціальності природничо-географічного факультету та особливостями навчання.

Спікери зустрічі висвітлили питання щодо вступу на навчання, особливостей освітнього процесу на природничо-географічному факультеті, академічної мобільності студентів ПГФ у рамках програми Erasmus+, спеціальностей кафедри та можливостей майбутнього працевлаштування випускників. Студенти спеціальності 014 Середня освіта (Хімія), що взяли участь у заході, поділилися своїм досвідом, позитивними та незабутніми враженнями про навчання, запросили майбутніх абітурієнтів вступати на природничо-географічний факультет. Це стало лейтмотивом і у виступах випускників факультету, які, маючи дипломи вчителя хімії, отримали можливість розвиватись у обраному напрямку та збудували успішні кар’єри педагогів, науковців, фахівців хімічного аналізу.

Головною родзинкою Дня відкритих дверей став організований викладачами хіміко-біологічний квіз, що проводився у змішаному форматі. Усі бажаючі змогли взяти участь у ньому та дати відповіді на питання. Переможців конкурсу було оголошено під час заходу, а також продемонстровано призи, які вони зможуть отримати за свої ґрунтовні знання з хімії.

Викладачі анонсували й наступні заходи, які регулярно проводяться на кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії із творчими, зацікавленими учнями, що знають і люблять хімію та бажають пов’язати із цією наукою своє подальше навчання:

- хімічний інтенсив-лекторій;

- олімпіада для 11-класників, що дає можливість отримати додаткові бали до сертифікату ЗНО;

- безкоштовне тренувальне ЗНО з хімії;

- конференція-конкурс «Молодь. Наука. Природа»;

- хімічний «Експериментаріум».

Нагадуємо, що Дні відкритих дверей проводяться у онлайн-режимі на природничо-географічному факультеті раз на місяць (останній вівторок місяця о 15:00).