Виховна робота на природничо-географічному факультеті

Виховна робота на природничо-географічному факультеті також виходить на онлайн платформу.

Так, 27 жовтня 2020 року психолог-практик соціально-психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка, кандидат педагогічних наук Ратєєва В.О. засобами Zoom провела перший просвітницько-профілактичний захід на тему «Причини виникнення конфліктів і стресових ситуацій. Шляхи їх усунення». Цільовою аудиторією цього пілотного заходу стали студенти 1-2 курсів ПГФ.
Молодь дізналася, що стрес може бути корисним, а конфлікт конструктивним, навчилися керувати своїм емоційним інтелектом під час суперечок, бути переконливими та неупередженими у ході дискусій та ін.
Окремим питанням було розглянуто дії студентів у разі випадків сексуальних домагань.
Сподіваємося, що набуті сьогодні знання та навички допоможуть студентам у формуванні колективів їх груп, яке припало на ці нові та непрості обставини для людства.