Участь викладачів кафедри загальної та регіональної географії у роботі Малої академії наук

16 лютого 2022 року викладачі кафедри загальної та регіональної географії О.Г. Корнус, А.О. Корнус, О.Д. Данильченко та С.І. Сюткін взяли у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт відділення Наук про Землю Малої Академії наук.

Протягом дня слухачі Сумського територіального відділення МАН працювали у секціях «Географія та ландшафтознавство», «Геологія, геохімія та мінералогія», «Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі», «Кліматологія та метеорологія», «Гідрологія». Переможці названих секцій візьмуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту. Вітаємо учасників конкурсу та їх наукових керівників із новими досягненнями на шляху пізнання та бажаємо їм подальших наукових звершень!