Здобуття нових результатів навчання в інформальній освіті майбутніх вчителів географії

15 лютого 2022 року у змішаному форматі відбулося засідання фахової комісії природничо-географічного факультету з перезарахування результатів навчання, отриманих студентками 731 групи спеціальності 014 Середня освіта (Географія) А.С. Кудрою, К.Д. Сучко та С.О. Спасьоновою в інформальній освіті.

Ці студентки звернулися до фахової комісії з проханням перезарахувати свої досягнення як результати навчання з дисципліни Методика навчання географії (МНГ). А.С. Кудра та К.Д. Сучко 6-7 лютого 2022 року взяли участь у конференції та підвищенні кваліфікації «Трансформація освіти: практичні аспекти», а також прослухали онлайн-тренінги «Цифрова компетентність. Соціальні мережі як інструмент сучасного навчання», «Застосування доповненої реальності на уроках НУШ. Навички педагога 2022» та «Мотивація та натхнення учнів до навчання». Ознайомившись із програмами даних заходів та робочою програмою дисципліни Методика навчання географії, комісія вирішила зарахувати названим студенткам результати їхнього навчання в інформальній освіті як результати навчання з МНГ. Так само як результати навчання з МНГ зараховано результати інформальної освіти С.О. Спасьонової, яка дистанційно підвищила кваліфікацію під час вебінару «Сервіси для створення стильних та сучасних презентацій» за напрямами «Проєктне навчання», «ІКТ», «Практичні прийоми» та набула таких компетентностей, передбачених відповідними стандартами освіти: професійну, інноваційну, інформаційно-комунікаційну, цифрову, про що свідчить отримане свідоцтво, отримане за результатами участі у названому вебінарі 14 лютого 2022 року.

Вітаємо студентів з новим досвідом та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні!