Участь викладача кафедри біології та МНБ у роботі секцій «Загальна біологія» та «Валеологія» МАН

15 лютого 2022 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук України.

Традиційно, серед членів журі головного учнівського інтелектуального змагання області – викладачі кафедри біології та методики навчання біології. Цьогоріч у роботі журі двох секцій «Загальна біологія» та  «Валеологія» взяв участь к.біол.н., доцент кафедри – Вакал Анатолій Петрович.

Вітаємо юних науковців та їх наукових керівників із достойним представленням результатів своїх досліджень! Переможцям бажаємо успіхів у наступному (Всеукраїнському) етапі Конкурсу.