Зустріч студентів 614 групи з фахівцем «Клініки, дружньої до молоді» та представником психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка

17.02.22 відбулася онлайн-зустріч студентів 614 групи (куратор Генкал С.Е.) на тему «Абьюзивні відносини.

Що це та як їх подолати» з представником психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка та соціальним педагогом «Клініки, дружньої до молоді».

Анна Олексіївна Крамар – соціальний педагог «Клініки, Дружньої до молоді» пояснила студентам про роботу клініки та можливість допомоги молоді у розв’язанні особистих проблем.

Суденти активно долучилися до обговорення питань щодо міжособистісних стосунків, про систематичні порушення фізичних кордонів і здорові правила спілкування, засновані на довірі та повазі. Студенти ставили запитання, активно підтримували діалог та ділилися своїми думками.

Зацікавлення викликали питання щодо різновидів «токсичних» відносин – фізичне, сексуальне, моральне, економічне насильство та шляхи їх уникнення. Всім учасникам дуже сподобалася атмосфера довіри та взаєморозуміння.

Студенти висловили щиру подяку психологічній службі університету, фахівцю «Клініки, Дружньої до молоді» та бажання продовжувати такі зустрічі.