Віртуальна екскурсія на природничо-географічному факультеті

Природничо-географічний факультет традиційно останній вівторок місяця проводить день відкритих дверей.

Незважаючи на карантинні обмеження, у цьому місяці 22 лютого 2022 року о 15.00 була організована віртуальна екскурсія до природничо-географічного факультету на платформі Zoom. Цікаву онлайн екскурсію для учнів провела студентський декан ПГФ Анастасія Дубіковська.

Під час зустрічі було представлено спеціальності факультету, фото-подорож в студентське життя студентів нашого факультету, а саме: висвітлено традиційні заходи, які проходять на факультеті, незабутні практики, серце факультету - біостаціонар "Вакалівщина". Було представлено цікаві експозиції музею зоології, геологічного музею, а також креативне відео із студентського життя студентів-хіміків.

Також декан факультету Людмила Петрівна Міронець представила структуру факультету, ресурси кафедр, освітні програми та переваги навчання на ПГФ.

До зустрічі долучились учні шкіл м.Суми та Сумської області.

Природничо-географічний факультет запрошує на навчання! Детальна інформація на сайті факультету: https://pgf.sspu.edu.ua/