Обласний семінар для учителів хімії

Доцент кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Касьяненко Г.Я. був запрошений взяти участь у роботі обласного семінару для учителів хімії Сумської області, що відбувся 23 лютого 2022 року.

Семінар на тему "ЗНО з хімії як складова національної системи моніторингу якості вивчення предмета в ЗЗСО: аналіз та перспективи" проводився на базі КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Касьяненко Г.Я. розкрив питання підготовки учнів до виконання  тестових завдань, що передбачають проведення аналізу графічної інформації (схем, малюнків, графіків тощо), а також висвітлив теми, які потребують особливої уваги учнів під час підготовки до ЗНО - хімічна рівновага, принцип Ле Шательє та гальванічний елемент.

Організатор семінару - методист навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку КЗ СОІППО Метейко А.В. - відзначила продуктивну багаторічну співпрацю із викладачами кафедри біології людини, хімії та МНХ СумДПУ імені А.С.Макаренка. Також вона запропонувала вчителям міста Суми та області, готуючи своїх учнів до складання ЗНО з хімії, використовувати методичні напрацювання викладачів кафедри, рекомендувати учням брати участь у Хімічному експериментаріумі та користуватись каналом Ютуб https://www.youtube.com/channel/UCyr3cXvNJY7DeS8YX8Q3w4Q.