Природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка відновлює освітній процес!

Шановні здобувачі освіти, колеги, друзі!

4-го квітня 2022 року природничо-географічний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка після вимушених канікул відновлює проведення навчальних занять відповідно до розкладу з використанням дистанційних технологій навчання.

Розуміючи, що наразі наша країна переживає важкі часи військової агресії російської орди, усі труднощі воєнного часу, та те, що студенти та викладачі природничо-географічного факультету активно долучені до волонтерської діяльності, є учасниками ТрО, є вимушеними переселенцями, ми створили для Вас максимально сприятливе освітнє середовище з урахуванням потреб кожного учасника освітнього процесу!

У цей надзвичайно складний для України і для кожного з нас час ми підтримуємо і будемо підтримувати усіх наших студентів і співробітників по максимуму!

Природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка єдиний у бажанні надавати якісну освіту в ім'я перемоги, відбудови та щасливого майбутнього рідної України!

Віримо у ЗСУ! Віримо в себе! Все буде Україна! Слава Україні!