Студенти ПГФ долучились до загальноунівеситетської лекції "Інформаційна гігієна в умовах війни"

13 травня 2022 року студенти природничо-географічного факультету доєдналися до відкритої лекції з теми "Інформаційна гігієна під час війни" від мистецтвознавиці та письменниці, менеджерки медіаосвітніх програм АУП (з 2011) Оксани Волошенюк.

Протягом заходу студенти почули беззаперечно важливу інформацію щодо інформаційних джерел, яким наразі можна довіряти, про ієрархію ЗМІ відносно правдивості фактів, а також відповідальність, яку несуть засоби інформації за поширення фейків. Також пані Оксана наголосила на важливості моніторингу та профілактики безпечної діяльності дітей в Інтернеті у період війни.

Однією з важливих тем для обговорення протягом лекції була також роль медіаграмотності в освітянській сфері, особливо на період сьогодення.

Дякуємо пані Оксані за цікаву та корисну лекцію!

Тримаємось разом та віримо у перемогу! Все буде Україна!