Міжнародне співробітництво кафедри біології та методики навчання біології

17.05.2022 року доцент кафедри біології та методики навчання біології Говорун Олександр Володимирович взяв участь у STEM – тижневому марафоні “Мріємо й досягаємо наукових результатів разом”.

"Спочатку ти працюєш на CV, а потім CV працює на тебе: очікування vs реальність" - такою була тема сьогоднішньої розмови з доктором філософії у галузі біології, науковим співробітником Інституту ботаніки ім. В. Шафера Польської Академії Наук Валерієм Дармостуком. Зустріч справді вийшла вдалою, адже і студенти, і члени Наукового товариства, і присутні на заході викладачі почули від Валерія практичні поради, зокрема щодо того, як підкреслити професійні переваги та не припуститися можливих помилок, плануючи наукову траєкторію та презентуючи свої напрацювання.

Приклад успішного випускника аспірантури ХДУ та молодого вченого з багатьма досягненнями й закордонним досвідом не лише надихає, а і вартий того, аби взяти до уваги рекомендації колеги-науковця! Обговорення, до якого наприкінці долучилися представники різних поколінь учених, стало свідченням того, що розмова була змістовною та корисною і для початківців, і для старших представників академічної спільноти.