На ПГФ відбулося засідання науково-методичної комісії

20 травня 2022 року в режимі онлайн відбулося засідання науково-методичної комісії природничо-географічного факультету.

Члени комісії обговорили проєкт Положення про планування та облік науково-педагогічної діяльності професорсько-викладацького складу Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Висловили свої пропозиції доц. Говорун О.В., Вакал А.П., Бабенко О.М., Генкал С.Е., Корнус О.Г. Після обговорення та голосування, було сформульовано загальне рішення для передачі його голові науково-методичної ради університету.

Також було розглянуто та обговорено наукові праці викладачів ПГФ, які були подані для участі у першому етапі конкурсу наукових та навчальних видань СумДПУ імені А.С. Макаренка. За результатами обговорення було прийнято рішення рекомендувати до участі у другому етапі Конкурсу наступні видання:

- навчальний посібник «Рослинництво» (укладачі А. П. Вакал, Ю. І. Литвиненко);

- монографію «Географія Сумської області: особливості природи, соціально-економічного розвитку та раціонального природокористування» : колективна монографія (за заг. ред. А. О. Корнуса).

- навчально-методичний посібник «Загальна хімія: навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів» (за заг. ред. Г.Я. Касьяненка).

Працюємо заради Перемоги! Все буде Україна!