На ПГФ розпочалася підсумкова атестація здобувачів освіти

23 травня 2022 р. пройшла підсумкова атестація студентів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Географія) заочної форми навчання.

Під час атестації, яка проходила у формі комплексного кваліфікаційного іспиту, здійснювалося оцінювання рівня базових професійних знань, умінь, навичок та компетентностей, передбачених освітньо-професійною програмою. У роботі екзаменаційної комісії активну участь взяли запрошені стейкголдери: директор Кролевецького НВК №6 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ЗДО (ясла-садок)" В.Г. Сахнюк і директор Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 С.П. Горшеніна.

Вітаємо випускників освітнього ступеня Бакалавр з успішним завершенням навчання, нехай Вам щастить у всьому! До зустрічі в університеті після вступу на магістерські програми!