Міжнародна академічна мобільність за програмою Erasmus+

Протягом 23-27 травня 2022 р. завідувач кафедри загальної та регіональної географії О.Г. Корнус пройшла викладацьке стажування за програмою Erasmus+ "Staff mobility for teaching" в Інституті географії та наук про довкілля університету Яна Кохановського в Кельце (Польща).

Головною метою стажування було підвищення викладацької майстерності, знайомство з методикою викладання географічних дисциплін в університеті Яна Кохановського. Згідно програми академічної мобільності, О.Г. Корнус провела аудиторні заняття з рекреаційної географії для студентів Інституту географії та наук про довкілля, проаналізувала дидактичну документацію цього інституту.
Крім того, О.Г. Корнус відвідала спеціалізовані лабораторії, бібліотеку і головний кампус університету Яна Кохановського, ознайомилась з сучасною ситуацією на ринку освітніх послуг та освітніми системами Польщі і Європейського союзу, умовами успішної реалізації проектів у ЄС, обговорила тематику наукових публікацій, яка цікава для українських та польських географів.
У заключний день академічної мобільності О.Г. Корнус ознайомилася із визначними пам’ятками м. Кельце.
Кафедра загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка висловлює щиру подяку керівнику відділу міжнародних відносин університету Яна Кохановського Beata Banach-Rząca та співробітниці цього відділу Magdalena Malaga, координатору програми Erasmus+ Інституту географії та наук про довкілля Grzegorz Wałek, заступнику директора з навчальної роботи Miroslav Mularczyk, професору кафедри геоморфології та геоархеології Sergii Bortnyk за теплий прийом та плідний обмін досвідом під час стажування за програмою Erasmus+.