Гостьова лекція від Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

24 травня 2022 року у рамках Відкритого міжуніверситетського лекторію, гостьову лекцію для здобувачів освіти природничо-географічного факультету спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини), 014 Середня освіта (Географія), 014 Середня освіта (Хімія) та викладачів прочитала доктор педагогічних наук, доцент, декан факультету природничої і фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка – Інна Миколаївна Коренева.

Тема лекції: «Феномен сталого розвитку та сучасна освіта» була присвячена актуальній сьогодні проблемі – збереженні довкілля, урегулювання взаємовідносин суспільства та природи. Лектор приділила увагу «Стратегії сталого розвитку природи і суспільства», схарактеризувала основні цілі сталого розвитку 2015-2030 та особливості освіти для сталого розвитку.

Лекція мала чітку структуру, унаочнена презентацією та відеофрагментами, інтерактивна, наукова. Під час лекції відбувалося опитування на онлайн-платформі Mentimeter, результати якого одразу виводилися на екран.

Щиро дякуємо Інні Миколаївні за співпрацю, цікаву і змістовну лекцію, високий професіоналізм.

Вдячні всім учасникам міжуніверситетського лекторію за доброзичливу атмосферу, тісну співпрацю та взаєморозуміння!

Дякуємо Збройним силам України за те, що маємо можливість працювати на освітянському фронті. Віримо у Перемогу! Все буде Україна!